Filozofia włosa to nowa odsłona firmy EUROKOS-PLUS z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Chcąc otworzyć się na Państwa potrzeby wychodzimy poza teren wybrzeża, aby poprzez internet dotrzeć do klientów z całej Polski. Ponadto nasi stali nabywcy będą mogli obserwować nowości, jak i całą ofertę.

Naszą wieloletnią filozofią jest miłość przede wszystkim do włosów, dlatego też pragniemy pomóc wszystkim salonom fryzjerskim, zaznajomić się z najlepszymi profesjonalnymi produktami, bez których Wasza praca stałaby się ciężka i nieefektywna.

Eurokos-Plus to przedstawiciel znanych i cenionych przez fryzjerów i kosmetologów na całym świecie marek, takich jak:
Helen Seward Milano, Grazette, Sibel, Ultron, Neonail, Bielenda Professional, Akashi, Novex, Niamh Hairconcept, Barburys, Original, Dandy, Londa, CeCe, Allwaves, Scandic, Stapiz, Leo, BaByliss, Wahl, Fox, Matrix, Silcare, Activ, Revlon, L’Oréal, Wella,  Panda, Ayala i wiele innych.

Razem z nami:

  • kompleksowo wyposażysz i zaopatrzysz swój salon fryzjerski i kosmetyczny.
  • otrzymasz najwyższej jakości produkty
  • uzyskasz pomoc i doradztwo w wyborze odpowiednich produktów do włosów i ciała
  • nie zanudzisz się, ponieważ mamy – nieustannie powiększającą się – ogromną ofertę produktów
  • odbędziesz szkolenia prowadzone przez światowej sławy fryzjerów między innymi ze stolicy mody – Mediolanu i Lublany (Słowenia).

Lokalizacją Eurokos-Plus, a od teraz także Filozofii włosa jest miasto niegdyś nazywane “Paryżem Północy” – Słupsk. I tak jak stolica Francji zwracamy uwagę na najnowsze trendy we fryzjerstwie i kosmetyce. Dzięki naszym produktom uzyskasz LOOK prosto z paryskiego wybiegu mody 🙂

Serdecznie zapraszamy do zakupów  w naszym sklepie internetowym jak i w hurtowni Eurokos – Plus