PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia:

IMIĘ: …………………………………………………………….

NAZWISKO:……………………………………………………

ADRES I NUMER DOMU:………………………………..

KOD I MIASTO:………………………………………………

E-MAIL:………………………………………………………….

TELEFON:……………………………………………………….

DATA ZAMÓWIENIA:………………………………………

NUMER ZAMÓWIENIA:……………………………………

NUMER DOKUMENTU ZAKUPU:………………………

NUMER KONTA BANKOWEGO:…………………………………..

NAZWA ZWRACANEGO PRODUKTU:……………………………

POWÓD ODSTĄPIENIA OD UMOWY (NIEOBOWIĄZKOWE)……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Poniżej podajemy nasze dane kontaktowe:

EUROKOS – PLUS PHU GRAŻYNA ZIEMBA

UL.NAD ŚLUZAMI 33

76-200 SŁUPSK

sklep@filozofiawlosa.pl

Niezbędny jest dowód zakupu – FAKTURA LUB PARAGON.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa
odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (poza kosztami dostawy) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od momentu, w którym otrzymamy zwracany produkt. Zwrotu płatności dokonamy na wskazane konto bankowe.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania
z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

KIEDY MOGĘ ZWRÓCIĆ TOWAR?

  • Produkt musi mieć oryginalne opakowanie producenta w nienaruszonym stanie (jeśli kosmetyk był zafoliowany przez producenta, folia musi być nienaruszona).
  • Sprzęt nie może być używany oraz zanieczyszczony, np. włosami, środkami do stylizacji. Musi posiadać oryginalne opakowanie wraz ze wszystkimi elementami (np. dyfuzor, nakładki, etui, koncentratory etc.) oraz wszystkie dokumenty znajdujące się w pudełku w momencie zakupu.
  • Należy posiadać dowód zakupu, którym jest: paragon, faktura VAT, potwierdzenie zamówienia, wydruk z terminala.

WAŻNE INFORMACJE:

  • Gdy oryginalne opakowanie jest uszkodzone Klient nadal może dokonać zwrotu. Jednakże konsekwencją może być potrącenie części należności na rzecz sklepu filozofiawłosa.pl
  • Gdy kosmetyk ma ubytek zawartości po użyciu, możliwość zwrotu jest wyłączona.
  • Po otwarciu produktów w zapieczętowanym opakowaniu możliwość zwrotu jest wyłączona ze względów higienicznych zgodnie z art.38 pkt 5. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.